Bert De Paep

Gedelegeerd bestuurder

T: 03 829 12 12

E: bert@dpsverzekeringen.be

 

Karine Van Den Nieuwenhof

Directielid

T: 03 820 72 75

E: karine@dpsverzekeringen.be

 

Bart Taeymans

Account Manager KMO

T: 03 830 75 28

E: bart@dpsverzekeringen

 

Bianca Zigo

Klantenrelaties, Beheer Particulieren

T: 03 820 72 76

E: bianca@dpsverzekeringen

 

Christophe Bruijndoncx

Beheer KMO en Particulieren

T: 03 820 72 70

E: christophe@dpsverzekeringen

 

Danielle Van Landeghem

Beheer KMO en Industrie

T: 03 830 75 21

E: danielle@dpsverzekeringen.be

 

Fara De Vilder

Zelfstandig adviseur

T: 03 830 75 24

E: fara@dpsverzekeringen.be

 

Jessy Pang

Beheer Schade

T: 03 830 75 23

E: jessy@dpsverzekeringen.be

 

Michiel De Rop

Beheer KMO en Particulieren

T: 03 820 72 72

E: michiel@dpsverzekeringen.be


 

Mirèse Wouters

Beheer Schade

T: 03 820 72 73

E: mirese@dpsverzekeringen.be

 

Ruud Verlinden

Beheer Schade

T: 03 830 75 20

E: ruud@dpsverzekeringen.be

 

Stephanie Kelders

Beheer KMO en Particulieren

T: 03 830 75 25

E: stephanie@dpsverzekeringen.be

   

Liesbeth Budts

Boekhouding; Relatie maatschappijen

T: 03 830 75 29

E: liesbeth@dpsverzekeringen.be

Goed verzekerd?

En bent u daar wel helemaal zeker van? In deze boeken loodsen twee experts u doorheen het labyrint van verzekeringen. In een heldere en toegankelijke taal geven ze krachtige adviezen en concrete tips voor het goed verzekeren.